Leave Your Message
010203

Kategoria e produkteve

01020304
rreth

rreth neshrreth nesh

Xi 'an Star Industrial Co., Ltd. u themelua në vitin 2000, e angazhuar kryesisht në eksportin e kushinetave kineze me cilësi të lartë. Kompania ka selinë në Xi 'an, Kinë.
Kompania ka një ekip menaxhues dhe teknik me përvojë, profesional dhe me cilësi të lartë. Ne fokusohemi në trajnimin dhe përmirësimin e aftësive të punonjësve tanë dhe promovojmë vazhdimisht inovacionin dhe zhvillimin. Pajtueshmëria e rreptë me proceset e menaxhimit të kontratës dhe standardet e cilësisë për të siguruar dorëzim në kohë dhe cilësi të besueshme të kushinetave.
 • Përvoja e zhvillimit të kompanisë
  njezet e kater +
  vjet
 • Më shumë se dhjetë lloje të produkteve
  10 +
  lloji
 • Më shumë se 50 klientë
  50 +
  shërbimi
 • Fabrikat e kooperativës afatgjatë
  35 +
  Kooperativë
LEXO MË SHUMË

Ju lutemi kontaktoni ekipin tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe

ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

hetim tani

Lajme