Leave Your Message
010203

Категорија на производи

01020304
за

за насза нас

Xi 'an Star Industrial Co., Ltd. е основана во 2000 година, главно ангажирана во извоз на висококвалитетни кинески лежишта. Седиштето на компанијата е во Кси Ан, Кина.
Компанијата располага со искусен, професионален и висококвалитетен менаџерски тим и технички тим. Ние се фокусираме на обука и надградба на вештините на нашите вработени и постојано промовираме иновации и развој. Строго усогласување со процесите за управување со договор и стандардите за квалитет за да се обезбеди навремена испорака и сигурен квалитет на лежиштата.
 • Искуство за развој на компанија
  Дваесет и четири +
  години
 • Повеќе од десет видови производи
  10 +
  тип
 • Повеќе од 50 клиенти
  50 +
  Сервис
 • Долгорочни кооперативни фабрики
  35 +
  Задруга
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Ве молиме контактирајте го нашиот тим

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и

ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

истрага сега

Вести